';

O MEXICOLLECTION

MEXICOLLECTION se zrodila z lásky k Mexiku a touhy přenést část jeho identity do České republiky a do vašeho domova.

Každý kousek, který nabízíme, byl vyroben mexickými řemeslníky a vybrán námi s péčí a citem. V každém případě jsme se pokusili navázat osobní vztah s umělci různých regionů země, aby každý kousek měl vlastní tvář.

Na rozdíl od levného zboží z velkovýroby zde uvidíte důstojnost Mexika v mnoha podobách a v každém předmětu obsaženém v naší sbírce. Pokud si koupíte nějaký mexický ručně vyrobený předmět, můžete si být jisti, že tím podpoříte zachování řemeslných dovedností a tradic místních komunit.

S láskou a úctou k mexickým řemeslům doufáme, že vám přinášíme podmanivou různorodost malých sbírek a tradičních materiálů. Přijďte se podívat sami a objevte Mexiko.

Fernanda Escobar

Narodila jsem se v Mexiku, ale je to už víc než 20 let, co žiju v Evropě. S nadšením pro svou zemi, s láskou k její historii a jejím lidem, jsem se rozhodla přivézt kus její esence do České republiky a vám. Mexiko je země kontrastů a symbolů, kde je magie stále součástí běžného života, a tyto ručně vyrobené předměty, které vám přináším, jsou svědectvím této magie.

Jedinečné kusy z Puebla, Oaxaca, Chiapas, Estado de México, Guanajuato, Guerrero, Querétaro a Jalisco vám snad budou vyprávět o mé zemi, jejích lidech a jejich lásce k životu, stejně jako o jejich pohledu na svět.

Zvu vás, abyste přišli navštívit MEXICOLLECTION, kde vám osobně popíšu každý kousek, a budu doufat, že vás potěší pohled na nádherné ručně vyrobené předměty a budete cítit tlukoucí srdce v každém kousku, který vezmete do rukou.